Про проект
Проєкт «Інклюендо» створений для обміну досвідом та промоції практик включення молоді з інвалідністю та випускників інтернатів до соціуму. Над проєктом працює ГО «Еммаус» разом із партнерами та завдяки підтримці регіону Емілія-Романья.

Ще у 2001 році ми почали співпрацювати з регіоном Емілія-Романія. Ця співпраця сприяла міцним дружнім відносинам, у яких народилося багато ідей включення вразливих людей у суспільство.

Цей вебресурс створений з метою популяризації послуги підтриманого проживання, об'єднання експертів, які працюють із людьми з інвалідністю та випускниками інтернатів; батьків, котрі мають дітей з фізичною чи ментальною інвалідністю та людей, які мріють побудувати відкрите толерантне суспільство.

На сайті ви знайдете тексти, відео лекцій та конференцій на теми інклюзії, працевлаштування людей з інвалідністю та випускників інтернатів, а також педагогіки та соціальної роботи.
Історія проєкту Incluendo
Донор: Регіон Емілія-Романья (Regione Emilia-Romagna)
Партнери: Фонд AVSI, Муніціпалітет Модени, Терапевтична спільнота "L'Imprevisto", Школа La Carovana, Соціальний кооператив "Nazareno", Асоціація Agevolando, Фонд "Професійний розвиток Харкова", Український Католицький Університет, Центр "Еммаус", ГО "Бачити Серцем"

За цей час ми провели серію тренінгів для українських фахівців у царині системи підтриманого проживання, благодійний боулінг-турнір та кулінарні майстер-класи.

У 2019 році за участю бенефіціарів "Еммаус" презентував стенд організації на фестивалі Rimini Meeting, де його побачили понад десять тисяч людей. Разом з ювелірним заводом Umax «Еммаус» створив свою срібну колекцію прикрас "Летючий дім".

У 2020 році ГО "Еммаус" провели три онлайн конференції створені у партнерстві зі Львова, Києва, Харкова, "Підтримка молоді з інвалідністю та випускників інтернатів", де також змогли представити наш спільний практичний посібник "Дім: досвід прийняття. Практики включення в Україні та в Італії".

Із кожним роком наша спільна діяльність набирає все більше обертів, приєднуйтесь до нас, тому що тільки разом ми можемо змінити світ, зробити його більш яскравим та гідним.