Agevolando
Соціальний кооператив, що піклується про дітей, які зростали в прийомних сім'ях та сімейних домах
Організація Agevolando з квітня 2010 року піклується про дітей, які зростали в прийомних сім'ях або в сімейному домі. Основна мета — забезпечити дітям благополучне зростання. Організація допомагає молоді знайти житло, роботу і стажування. Крім того, вона так само допомагає іноземцям. До поточного моменту відкрито 14 квартир для 42 вихованців у трьох італійських містах: в Равенні, Тренто і в Болоньї. Найближчим часом планується відкриття ще двох квартир: у Відні та в Ріміні. Вже вдалось працевлашувати та оформити документи для вісімдесяти юнаків та дівчат.

Організація співпрацює з шістдесятьма компаніями, що проводять психологічні, мовні та освітні курси. Для співробітників Agevolando важливо вести молодь до особистісного зростання. Крім того, вони супроводжують студентів під час навчання в університеті. Молодь бере участь у конференціях та обмінюється досвідом. Організація прагне полегшити юнакам і дівчатам вихід в світ, надати можливість вибору, навчити їх бути самостійними та не самотніми. Завдяки цьому вихованці здобувають досвід активного соціального життя. Супровід дітей триває і на більш пізньому етапі.

Співробітники «Еммаусу» відвідали Agevolando та інші установи, для створення стійкої мережі між різними соціальними інституціями, які працюють в області супроводу вразливих дітей, для отримання більш широкого соціального впливу. Познайомились із працівниками кафе, спеціально створеного для працевлаштування care leavers. Існує вже три таких кафе в трьох містах, де працюють двадцять п'ять осіб.