Кулінарні майстер-класи
Кулінарний майстер-клас в адаптаційному центрі «Летючий дім»
Ведучі майстер-класу: Паоло Феррарезі та Марія Тереза
Поппі

Майстер-клас було спрямовано на отримання базових знань про італійську кухню та ознайомлення із основами правилами роботи на кухні та обробки продуктів для приготування. Під час майстер-класу дівчата-резидентки центру «Летючий дім» та учасники проектів «Еммаусу», які не є резидентами центру приготували пасту болон'єзе та отримали загальні знання та навички приготування італійської пасти. Після майстер-класу відбулася відкрита вечеря для співробітників «Еммаусу» та гостей центру.
Учасники майстер-класу: 10 хлопців та дівчат з інвалідністю та випускників інтернатів
Учасники вечері: 20 учасників різних проектів, тюторів та співробітників «Еммаусу»
Кулінарний майстер-клас в ресторані «Стара Башта»
Ведучі майстер-класу: Паоло Феррарезі та Марія Тереза Поппі

Майстер-клас було присвячено розвитоку навичок приготування страв та сервірування столів серед молоді з інвалідністю, якими опікується «Еммаус». Під час майстер-класу учасники познайомилися з професійними інструментами та обладнанням, які використовуються у ресторанах; навчалися плануванню, закупівлі продуктів та приготуванню страв із розрахунку на велику кількість гостей. Практичну частину майстер-класу було зосереджено на приготуванні пасти із соусом песто та м'ясних медальйонів. Учасники майстер-класу навчилися різним технікам ресторанного сервірування столу та подачі страв. По закінченні майстер-класу страви були подані на відкритій вечері для учасників соціальних проектів, співробітників та друзів «Еммаусу».
Учасники майстер-класу: 15 хлопців та дівчат з інвалідністю та випускників інтернатів
Учасники вечері: 30 учасників різних проектів, тюторів та співробітників «Еммаусу»
Кулінарний майстер-клас в Богодухівському психоневрологічному інтернаті
Ведучі майстер-класу: Паоло Феррарезі та Марія Тереза Поппі

Майстер-клас складався із двох частин: теоретичної та практичної. У першій частині учасники ознайомилися із базовими кухарськими інструментами, їхніми функціями та правилами безпечного користування. Практичну частину майстер-класу було присвячено приготуванню найпоширеніших італійських закусок, а саме ньоккі фрітто, фокачча та брускетти. Після приготування страв шеф-кухарі ознайомили учасників майстер-класу з правилами сервірування столів та подачі страв й супроводжували хлопців та дівчат у підготовці та організації простору для проведення вечері, яку відвідали учні та працівники інтернату, співробітники, учасники проектів та партнери «Еммаусу».
Учасники майстер-класу: 10 хлопців та дівчат, що мешкають у психоневрологічному інтернаті
Учасники вечері: 100 гостей, серед яких мешканці, вихователі та викладачі інтернату, співробітники «Еммаусу» та представники партнерської організації Ротарі Клуб «Мрія»