Центр «Емаус»
Центр «Емаус» існує задля підтримки людей з особливими потребами. Центр був створений у Львові при Українському католицькому університеті у 2001 році. Його заснувала Зоя Кушпета, канадійка українського походження. Натхненником для організації є філософ, богослов та вчитель Жан Ваньє. Центр займається подоланням стереотипів щодо людей з неповносправністю. Крім того, центр проводить семінари для родичів, щоб вони дивились на неповносправність не тільки як на страждання.
Місія центру «Емаус» полягає у проголошенні нової моделі суспільства, де жодна людина не буде відкинутою через неповносправність. Для цього вкрай необхідно відкривати дар і покликання людей з розумовою неповносправністю для світу. В «Емаус» впевнені, що люди з неповносправністю мають особливий дар і покликання для світу.
Директорка центру Юлія Бойко — мама дитини з неповносправністю, яка власним прикладом надихає інших. «Емаус» також організовує просвітницькі заходи в школах та університетах. Через просвітництво, підтримку сімей та інтеграцію вразливої молоді у суспільство, працівники центру прагнуть формувати нове суспільство, в якому кожну людину люблять та приймають такою, яка вона є.
Центр «Емаус» має програму працевлаштування людей з розумовою неповносправністю. Нині працевлаштовано 25 людей.

Важливий проект для для тих, хто ізольований від суспільства — це дім «Емаус». Він облаштований для постійного проживання чотирьох людей з розумовою неповносправністю і трьох асистентів.