Матеріали
На цій сторінці зібрано перелік матеріалів з конференцій, лекцій, тренінгів до проведення яких долучилася ГО "Еммаус". Матеріали згруповано за категоріями, сподіваємося кожен та кожна зможуть знайти необхідне.

Інклюзія
Підтримка молоді з інвалідністю та випускників інтернатів: партнерство громади, бізнесу та влади
Онлайн конференція, що проходила 26-27 листопада 2020. Мета конференцій - привернути увагу до проблем, з якими стикаються молоді люди з інвалідністю та молодь, яка росте без батьків.
Детальніше →
Людина. Гідність. Можливості
Онлайн конфереція проходила 9 грудня 2020 року. Досвідом своєї роботи діляться організатори – ГО "Еммаус", ГО "Бачити серцем", та Серджіо Зіні – президент італійського соціального кооперативу "Nazareno"
Детальніше →
Працевлаштування
Віднайти покликання: досвід Львівського центру «Емаус» у працевлаштуванні молоді з інвалідністю
29 листопада відбувся тренінг від експерток із супроводу молоді із ментальною інвалідністю Юлії Бойко, Надії Калачової та Ірини Валько-Ярема, які створюють адаптаційні та освітні програми в рамках роботи центру «Емаус» у Львові. Зустріч було присвячено комплексному підходу до вирішення проблеми низької соціалізації молоді з інвалідністю.
Детальніше →
Перетворення через зустріч. Досвід центру Nazareno у працевлаштуванні молоді з інвалідністю
Онлайн лекці Серджіо Зіні, президент італійського соціального кооперативу "Nazareno". "Надзарено" — соціальний кооператив, де дітей та дорослих з інвалідністю і ментальними порушеннями реабілітують за допомогою мистецтва. Центр об'єднує 4 міста, 540 людей і безліч майстерень.
Детальніше →
Педагогіка та соціальна робота
Бути дорослим: батьки та фахівці перед викликом вразливості
Тренінг італійського експерта в сфері педагогіки та виховання Франко Нембріні, 11 жовтня 2019 року, присвячений розробці моделі залучення батьків та членів родини в процес соціально-психологічної реабілітації вразливих дітей та молоді.
Детальніше →
Розвиток компетенцій осіб, що працюють з уразливими людьми
Тренінг Сильвіо Каттаріна, засновника терапевтичної спільноти «L`imprevisto».

Під час тренінгу італійськи експерти поділилися головними інструментами формування міцної та надійної команди, яка здатна ефективно супроводжувати вразливу молодь та терапевтичними принципами, яким слідують тьютори та терапевти «L`imprevisto».
Детальніше →