Rimini Meeting
Щорічний соціокультурний міжнародний фестиваль в Ріміні (Італія)
Rimini Meeting — найбільший соціальнокультурний християнський фестиваль, який щорічно проходить в італійському місті Ріміні з 1980 року. Його організовує міжнародний рух Comunione e Liberazione.

За тиждень фестиваль відвідує близько 1 000 000 людей. Серед них лауреати Нобелівської премії, політики, письменники, музиканти та релігійні авторитети. Роботу фестивалю забезпечує 4 000 волонтерів. Найчастіше, це студенти, які приїздять з усієї Італії та інших країн. У 1982 році у події брав участь Папа Римський Іван Павло ІІ.

Цьогоріч організація «Еммаус» представила на фестивалі стенд від України, на якому розмістили унікальну колекцію ювелірних прикрас, виконану компанією «UMAX» за ескізами мешканців «Летючого дому». Соціальна місія колекції — свідчити про цінність людини. Крім того, на стенді були представлені прикраси ручної роботи, створені учасницею проектів «Еммаус» Юлією Золотарьовою. Ігор Белякін, Ірина Ларікова і Тетяна Баранова — троє бенефіціарів «Еммаус», вирушили на Rimini Meeting в якості волонтерів та працювали в ресторанах та журналістському пулі. Вони змогли познайомитись із колегами, здобути нові навички: від приготування нових страв до прийомів фотожурналістики. Бенефіціари побачили, з якою віддачею можна працювати на фестивалі, дізнались про людяність та єдність, взаємодопомогу в колективі. Ці принципи вони прагнуть використати, працюючи в Україні. Для учасників фестивалю Rimini Meeting — це місце самореалізації та здійснення мрій.