Харківський обласний благодійний фонд "Соціальна служба допомоги"
Місто: Харків
Тип власності: Благодійний фонд
Кому допомагають: молоді з інвалідністю, молоді, що виховується без батьків
Сфери діяльності: соціальна допомога, освітня, психологічна, юридична, культурна, гуманітарна, матеріальна
Послуги: Консультування стосовно прав людини, прав людей з інвалідністю, прав дитини
Детальніше про діяльність
Проєкт "Дитяче містечко"Отрадне" - Передача у безкоштовне користування приміщень котеджів для розташування у них дитячих будинків сімейного типу з метою створення умов, максимально наближені до сімейних, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, координація їх діяльності.

Проєкт "Соціальні послуги для сімей з дітьми» - сприяння зниженню рівня соціального сирітства шляхом розширення можливостей батьків та батьківських навичок у сім'ях, які перебувають у складних життєвих умовах.

Проєкт «Центр для дітей і сімей» - створення умов для гармонійного творчого та всебічного розвитку особистості дитини, популяризації сімейних цінностей, укріплення інституту сім'ї, профілактики соціального сирітства, адаптації сімей переселенців та учасників АТО до нових умов, набуття нових соціальних зв'язків та можливостей для інтеграції в суспільство.
Проєкт DARE «Освіта та соціальна інновація в Україні, Республіці Молдова та Румунії заради «кращого життя наших дітей» - допомога дітям та молоді у досягненні освітніх та особистих цілей у житті.
Спеціалісти
соціальні працівники,
психологи,
керівники гуртків,
додатковий вчитель
Контакти
Харків, 61012
вул. Полтавський Шлях, 1/3, кв.27